Lange bloemenjurk in lyocell met ruches
- Levering vanaf 0.95 € voor leden
- Snelle levering: 3-5 werkdagen
- Gratis retour voor leden
- 30 dagen retourrecht
FITTED FIT
Jurk van Zizzi.
Een jurk gemaakt van een lichte en zachte lyocell stof met een licht transparante oppervlakte en een prachtige, vloeiende val. Het lichaam van de jurk is gevoerd, waardoor deze zowel ondoorzichtig als comfortabel is om te dragen. De grote bloemenprint is gelijkmatig over de jurk verdeeld, voor een zachte en zomerse uitstraling.
De jurk is ontworpen met een sweetheart halslijn en brede bandjes met smokwerk en een rucherand, wat een mooie, vrouwelijke touch toevoegt. De achterkant van het lijfje heeft een paneel met smokwerk, wat ervoor zorgt dat de jurk goed aansluit op jouw lichaam en voor een comfortabele pasvorm zorgt.
De jurk is onder de buste gesneden en valt losjes vanaf daar in een lichte A-lijn vorm met veel volume. De rok is gelaagd met plooien, wat de luchtige val benadrukt. De jurk is lang en valt tot de enkels.
- Lyocell jurk met bloemenprint
- Sweetheart halslijn en brede gesmokte bandjes
- Empire snit en smock-paneel aan de achterkant
- Wijde A-lijn rok
- Lange lengte met een luchtige val
Stylenummer
Hier vind je de afmetingen van het artikel. Als je hulp nodig hebt bij het vinden van je maat, bekijk dan onze matentabel.
Materiaal:
Wasvoorschriften: